La Maisonette Et Son Jardin

  • 60 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna
  • 5 hostů
  • 2 postele

60 m² apartmán La Maisonette Et Son Jardin zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 5 lidí.

Pokoje se pyšní výhledem na zahradu. Hostům nabízíme 1 koupelen.

K dispozici je kuchyňka.

Hosté mohou navštívit Sbírka Peggy Guggenheimové, 2 km daleko nebo Bezcelní obchod T Fondaco Dei Tedeschi, 2,1 km od ubytování. Centrum města je pouze 1 km daleko, a letiště Letiste Benatky - Marco Polo je 5 km daleko. Hosté mohou ochutnat jídla italské kuchyně v místě typu pizzeria Very Good, vzdálené 350 metrů. Na nádraží Stazione Venezia Santa Lucia se dostanete pěšky za 15 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near La Maisonette Et Son Jardin Benátky
Apartament Daniele
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartament Daniele

7.0
Dobrý 189 recenzí
66 m od ubytování
USD 289 USD 260
za noc
Casa Tre Archi
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Tre Archi

119 m od ubytování
USD 232 USD 209
za noc
Myveniceattic
Cena pouze pro mobilní zařízení

Myveniceattic

9.0
Výjimečný 1 recenzi
160 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    13 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    600 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licenceIT027042C27Z7JELCO,M02704211156
    • Informace o přistýlkách
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán La Maisonette Et Son Jardin?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán La Maisonette Et Son Jardin patří Most vzdechů, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán La Maisonette Et Son Jardin apartmán?
      Noční pobyt v apartmán La Maisonette Et Son Jardin apartmán bude stát 128 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán La Maisonette Et Son Jardin akceptuje?
      Apartmán La Maisonette Et Son Jardin akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
      • Maestro
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Osteria ai Canottieri a Agli Archi, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 60 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    13 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    La Maisonette Et Son Jardin Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít